Hakkımızda

Hakkımızda

Uzman mühendisler Levent Sarı ve Rumeysa Işık Sarı yönetiminde 2017 yılında kurulan firmamız, Sakarya Adapazarı’nda hizmet vermektedir. Firmamız yıllardır edindiği sektör tecrübesi, zengin ürün çeşitliliği, güler yüzlü hizmet anlayışı ve uzman kadrosuyla zirai çözümler üretmeye devam ediyor. Birlikte çalıştığımız tüm marka ve çözüm ortaklarını büyük bir özenle seçiyor, sizlerin güvenine layık olmaya çalışıyoruz. Kaliteden ödün vermeden, en modern teknikleri kullanarak çalışmayı prensip edinmiş bulunuyoruz. Yıllardır sektörde sağladığımız güven ve başarılı işlere attığımız imza nedeniyle zirai alanda öncü firma olmaktan gururluyuz. 

Sunduğumuz hizmet alanlarımız; zirai ilaçlar, tohum, fide, gübre, yaprak gübresi, toprak analizi, tarım makineleri ve danışmanlık hizmetlerimizden oluşmaktadır. Çevre, insan ve canlı sağlığı yaptığımız işte korumayı amaçladığımız en temel kriterdir. Son teknolojik gelişmeleri takip ederek, bitki ve hayvan sağlığını gözeterek, doğal düzeni bozmadan çözümler üretme anlayışıyla çalışmaktayız. 

Çalışma ve satış ofisimiz, web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızla firmamızın ulaşılabilirliğini sürekli arttırıyoruz. İhtiyacınız olan bütün zirai ürünleri web sitemizden inceleyerek satın alabilirsiniz. Yurt içi veya yurt dışı istenen her yere kargo gönderimi sağlamaktayız. Firma olarak müşterilerimizin işlerini daima kolaylaştırmayı ve sınırsız hizmet anlayışımızı geliştirmeyi hedeflemiş bulunuyoruz. 

Konusunda uzman mühendis ekibimiz sayesinde işimize gösterdiğimiz titizlik ve özen sektörde fark yaratmamızı sağlamıştır. Uygun fiyat ve ödeme koşullarımız aracılığıyla zengin ürün yelpazemizden yararlanabilir, ücretsiz keşif ve danışmanlık hizmetlerimizle işinizin verimini arttıracak yöntem ve önerilere ulaşabilirsiniz. 

Misyonumuz; Kaliteli ürünler, çözüm ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmak ve modern tekniklerle tüm Sakarya’da uygulama alanları yaratmak

Vizyonumuz; Kaliteli hizmet, etkin uygulama ve uygun koruma yöntemlerini tüm ziraat uygulamalarında kullanarak örnek bir dünya firması olmak